Agenda

Concerten 2022

21 december 20.00 – Marigold Piano Quartet – Amsterdam, Studio150 Bethlehemkerk

29 december – Internationaal Kamermuziek Festival Utrecht, Appeltaartconcert

Concerten 2023

1 januari 12.00 – Nieuwjaarsconcert – Amsterdam, Oosterkerk
13 januari 20.00 – Marigold Piano Quartet – Schagen, Slot Schagen 
15 januari 12.00 – Marigold Trio – Alkmaar, Theater de Vest 
12 februari 12.00 – Brackman Trio – Alkmaar, Theater de Vest 
11 maart 20.15 – Ändere die Welt (Ludwig) – Amsterdam, De Meervaart 
12 maart 16.00 – Ändere die Welt (Ludwig) – Amsterdam, De Meervaart 
15 maart 20.00 – Ändere die Welt (Ludwig) – Haarlem,  Stadsschouwburg
17 maart 20.00 – Ändere die Welt (Ludwig) – Sittard-Geleen 
24 maart 20.00 – Ändere die Welt (Ludwig) – Cuijk, Schouwburg 
26 maart 16.00 – Ändere die Welt (Ludwig) – Zwolle, Schouwburg Odeon 
28 maart 20.30 – Ändere die Welt (Ludwig) – Heerlen, Parkstad Limburg Theaters 
30 maart 20.00 – Ändere die Welt (Ludwig) – Deventer, Schouwburg 
2 april 16.00 – Ändere die Welt (Ludwig) – Leiden,  Schouwburg 
26 – 29 mei – Kamermuziekfestival Eibergen – Eibergen 
 

Eerdere concerten 2022

10 december 20.00 – Brackman Trio – Capelle aan den IJssel, Van Capellenhuis 
4 december – Amsterdam Sinfonietta – Amsterdam, Podium Klassiek
3 december – Brackman Trio – Den Haag, Pianohuis
2 december – Appeltaartconcert – Utrecht, Domkerk
26 november – Brackman Trio – Bussum, Tindalvilla 
24 november – Brackman Trio – Leidschendam, De Veur
20 november – Brackman Trio – Amsterdam, Concertgebouw Spiegelzaal
13 november – Brackman Trio – Culemborg, De Fransche School 
30 oktober 15.00 – Schuilkerk De Hoop (Diemen): Strijktrio met Ruña ‘t Hart en Elisa Karen Tavenier
29 oktober 21.00 – Cello Biënnale: Cello Coupé
28 oktober 17.30 – Cello Biënnale: Cello Biënnale Kwintet
21 oktober 20.00 – Cello Biënnale: Mladen Miloradovic Variations on Dvořák 8
16 oktober – besloten concert: Brackman Trio
9 oktober – Orgelpark Amsterdam: Pianokwintet met Laurens de Man
3 oktober – Schiermonnikoog: Cello Biënnale Kwintet
1 oktober 20.00 – Muziek op de Dijk: Cello Biënnale Kwintet
25 september 14.30 – Ommen: Brackman Trio
25 september 11.00 – September Me: Hänsel und Gretel
24 september 20.00 – Peize: Brackman Trio
10-18 September – Frenswegen (Duitsland): Brackman Trio
6 september – Rovigo (Italië): Cello Biënnale Kwintet
4 september – Uitgastfestival Lelystad: Duo met Ruña ‘t Hart & Forellen Kwintet
27 augustus 20.00 – Oranjewoud: Marigold Trio
27 augustus 11.00 – Bach aan de Kromme Rijn
26 augustus 18.30 – Bach aan de Kromme Rijn
25 augustus 18.30 – Bach aan de Kromme Rijn
24 augustus 18.30 – Bach aan de Kromme Rijn
20 augustus – Grachtenfestival: Marigold Trio
19 augustus 16.00 – Grachtenfestival: Marigold Piano Kwartet in de Roode Hoed
17 augustus 16.00 – Grachtenfestival: Pianokwintet met Seán Morgan-Rooney in de Roode Hoed
15 augustus 13.00 – Grachtengestival: SOLO in de Roode Hoed
14 augustus 14.00 – Schubert Kwintet met Coralien Groen NJO Muziekzomer
12 augustus 15.00 – Schubert Kwintet met Coralien Groen NJO Muziekzomer
11 augustus 15.00 – Schubert Kwintet met Coralien Groen NJO Muziekzomer
7 augustus 11.00 – Bach aan de Kromme Rijn
6 augustus 11.00 – Bach aan de Kromme Rijn
5 augustus 16.00 – Delft Chamber Music Festival
3 t/m 6 juni Kamermuziekfestival Eibergen
18 april 20.10 Cello Biënnale Kwintet Muziekgebouw aan ’t IJ, Amsterdam
13 april 10.30 Appeltaartconcert Stadsklooster Utrecht
1 april 20.00 Hänsel und Gretel TivoliVredenburg Utrecht
23 maart 10.30 Appeltaartconcert Theater In de Lugt Rotterdam
22 maart 19.00 Appeltaartconcert TBS kliniek de Voorde, Amersfoort
22 maart 11.00 Duo met Rik Kuppen Keukenhof, Lisse
18 maart 20.00 Duo met Rik Kuppen, Reis naar het einde van de Nacht, Sociëteit Vereeniging Haarlem
8 maart 14.00 Appeltaartconcert Woonzorgcentrum, Utrecht
4 maart 14.00 Appeltaartconcert AZC, Utrecht
24 februari 20.15 Asko-Schönberg Ensemble Muziekgebouw aan ’t IJ, Amsterdam
13 februari 15.00 Pynarello Muziekkring Bathmen
6 februari 15.00 Studio H67
30 januari 15.00 Duo met Rik Kuppen Schuilkerk de Hoop, Diemen
14 januari, Brackman Trio, Beethoven, Zemlinsky en Schönberg, Bethlehemkerk, Amsterdam
8 januari, Brackman Trio, Beethoven, Zemlinsky en Schönberg, Tindalvila, Bussum
1 januari, Nieuwjaarsconcert, Oosterkerk, Amsterdam

Eerdere concerten 2021

28 december – Appeltaart Concert tijdens het Internationaal Kamermuziek Festival Utrecht
18 december – Brackman Trio, Beethoven en Schönberg, Eibergen
8 december – Appeltaart Concert, Loosdrecht
27 november – Brackman Trio, Wenen rondom 1900 tijdens CLASSICAL NOW, Paleiskerk, Den Haag
21 november, Open je Oren met Lonneke van Straalen, Muziekgebouw aan ’t IJ, Amsterdam
20 november, Red Lights and Arts, solo performance – uitgesteld
12 november, Sneak Preview Cello Biënnale, Muziekgebouw aan ’t IJ, Amsterdam
6 november – Grachtenfestival tijdens museumnacht, STRAAT Museum, Amsterdam
24 oktober – Marigold Trio in het Jagthuis (Nederhorst den Berg)
9 oktober – Brackman Trio te Kasteel Eerde
26 september – 16 oktober – Pynarello op tour, 12 concerten door Nederland (Milk it Punk)
19 september – DE TUINEN Van Brienenoord – Rotterdam, Bach & Biber
13 september – seizoensopening Leeuwarden
10 september – seizoensopening Heerlen
27 augustus | Cellokwintet, Zutphen Cellofestival
20 augustus 19.00 uur | Bach aan de Kromme Rijn 2021 | bij Landhuis Oud Amelisweerd
19 augustus 19.00 uur | Bach aan de Kromme Rijn 2021 | bij Landhuis Oud Amelisweerd
15 augustus | Cellokwintet, Grachtenfestival Amsterdam, ‘De Duif’ 16.00
15 augustus | Marigold Trio, Grachtenfestival Lelystad 11.00
13 augustus 19.00 uur | Bach aan de Kromme Rijn 2021 | bij Landhuis Oud Amelisweerd
12 augustus | Marigold Trio

11 augustus | Brackman Trio, Alkmaar Remonstrantse Kerk17 juli | Cellokwintet, Wonderfeel
9 augustus | Brackman Trio, Bergen NH Ruïnekerk
8 augustus | Brackman Trio, Schermerhorn Grote Kerk
7 augustus 10.30 uur | Bach aan de Kromme Rijn 2021 | bij Landhuis Oud Amelisweerd
6 augustus 19.00 uur | Bach aan de Kromme Rijn 2021 | bij Landhuis Oud Amelisweerd
5 augustus 19.00 uur | Bach aan de Kromme Rijn 2021 | bij Landhuis Oud Amelisweerd
17 juli | Marigold Trio, Roode bioscoop
16 juli | Cellokwintet, Amsterdam Terrasconcert Muziekgebouw aan ’t IJ
14 juli | Marigold Trio, Amsterdam Occohofje
2 juli | Appeltaartconcert tijdens het Internationaal Kamermuziek Festival Utrecht om 11.00 u en 14.00 u, Musketon
1 juli | Appeltaartconcert tijdens het Internationaal Kamermuziek Festival Utrecht om 10.30 u en 11.45 u, Stadklooster Lombok
30 juni | Pynarello, Kamermuziek
26 juni | Appeltaartconcert, De Beukenhof Loosdrecht
25 juni Marigold Trio, Amsterdam De Meervaart
24 juni | Marigold Trio, Amsterdam Plantage
23 juni | Marigold Trio, Muziekschool Amsterdam locatie centrum oost
21 juni | Marigold Trio, Amsterdam Huis van de Wijk
18 juni 20.15 uur | ‘Jupiter’ – Pynarello Eindhoven Muziekgebouw
16 juni 20.15 uur |  ‘Jupiter’ – Pynarello Leeuwarden De Harmonie
14 juni 20.15 uur | ‘Jupiter’ – Pynarello Utrecht TivoliVredenburg
12 juni 20.30 uur | ‘Jupiter’ – Pynarello, Breda Chassé Theater
11 juni 20.00 uur | ‘Jupiter’ – Pynarello, Arnhem Musis
10 juni 20.00 uur | ‘Jupiter’ – Pynarello,  Enschede muziekcentrum 
9 juni 20.15 uur | ‘Jupiter’ – Pynarello,  Leiden Stadsgehoorzaal

Eerdere concerten 2020

29 november | duo le Cointre & de Bie, Leeuwarden
21 november | Brackman trio, Van Capellehuis, Capelle a/d IJssel
20 november 19.30 en 21.00 | Brackman trio, Marnixzaal, De Utrechtse MuziekSchool, Utrecht
15 november 15.00 | Triple Concert met Ruña ’t Hart & Florian Verwij en Fries Kamerorkest, Leeuwarden WTC Hotel (uitgesteld)
14 november 20.00 | Triple Concert met Ruña ’t Hart & Florian Verwij en Fries Kamerorkest, Leeuwarden WTC Hotel (uitgesteld)
1 november 10.00 | Brackman Trio, Spiegelzaal Concertgebouw, Radio 4
11 oktober 16.30 | Marigold Trio – Kruiskerk, Amstelveen
8 oktober | Pynarello, besloten concert voor het Prins Bernard Cultuurfonds
4 oktober 15.30 | Muziek op de Dijk – Deil, duo met Jeroen Dupont
4 oktober 12.00 | Amsterdam, duo met Ruña ’t Hart (besloten)
3 oktober | samenuitthuis te Bakkum, duo met Ruña ’t Hart (besloten)
13 september 13.00 | Duo Le Cointre & de Bie | DUMStad | Domplein 4, Utrecht
12 september 13.00 | Bach aan de Kromme Rijn | bij Jeugdherberg Rhijnauwen
12 september 11.00 | Bach aan de Kromme Rijn | bij Jeugdherberg Rhijnauwen
11 september 18.30 | Bach aan de Kromme Rijn | bij Jeugdherberg Rhijnauwen
24 augustus 19.00 | Duo Le Cointre & de Bie (besloten) | Leeuwarden
23 augustus 16.00 | Tour de Pynarello | diverse locaties Amersfoort
22 augustus 20.30 | huisconcert met violiste Ruña ’t Hart (besloten) | Amsterdam
22 augustus 16.00 | Tour de Pynarello | diverse locaties Utrecht
21 augustus | Lifestream | Ambassade van de Vrije Geest9 augustus | samen/uit/thuis | Barlaeus Gymnasium Amsterdam
9 augustus | Bach aan de Kromme Rijn | bij Jeugdherberg Rhijnauwen
8 augustus | Bach aan de Kromme Rijn | bij Jeugdherberg Rhijnauwen
7 augustus | Bach aan de Kromme Rijn | bij Jeugdherberg Rhijnauwen
4 augustus | Van Bach tot Britten | Oosterkerk Amsterdam
2 augustus | Bach aan de Kromme Rijn | bij Jeugdherberg Rhijnauwen
1 augustus | Bach aan de Kromme Rijn | bij Jeugdherberg Rhijnauwen
26 juli | Van Bach tot Britten | Papagenohuis Laren
24 juli | Ensemble Sognante | Hortus Botanicus | Besloten concert
8 juli | Klassenmatinee Reinhard Latzko | Konzerthaus Wien